Pinokio film online OGLĄDAJ 2020

okładka filmu pinokio 2020

Film Pinokio w reżyserii Matteo Garrone wzbudza ogromne zainteresowanie widzów. Stąd też doczekaliśmy się premiery filmu również i w Polsce. Jest to film z gatunku Fantasy i jest do obejrzenia już teraz online.

Gdzie obejrzeć film Pinokio 2020

Obecnie film jest dostępny na kilku platformach VOD. Jest również na jednej z najbardziej popularnych platform do wyszukiwania filmów, a więc na VODstrefa. Za scenariusz do filmu odpowiadają Matteo Garrone oraz Massimo Ceccherini. Już teraz odnajdź film i ciesz się nim w pełnej okazałości.

Kliknij w poniższy banner, aby przejść do filmu!

oglądaj online film Pinokio 2020

Film Pinokio premiera w Polsce i na świecie

Sam film swoją premierę na świecie miał już jakiś czas temu. Zadebiutował on bowiem w ekranizacji kinowej na całym świecie już dnia 25 grudnia 2019 roku. Stąd też duże oczekiwanie polskich widzów na tę produkcję, ponieważ musieliśmy poczekać na niego odrobinę dłużej. Mianowicie w Polsce premierę filmu Pinokio zaplanowano na dzień 8 maja 2020 roku, a więc w piątek.

Pinokio jest to produkcja z gatunku Fantasy. Kraje, które uczestniczyły w jego produkcji to Francja, Wielka Brytania oraz Włochy. Stąd też możemy być pewni pięknych obrazów i ujęć w tej ekranizacji. Już teraz oglądaj film Pinokio online 2020 cda i ciesz się wrażeniami w domu. Oczywiście historię i przygody Pinokia każdy raczej zna, ale film zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Czekacie razem z nami, jako fani takich produkcji?

Pinokio opis filmu

opis filmu

Tę historię zna już większość z nas. Teraz w nowej ekranizacji Pinokio 2020 jest przedstawiona w intrygujący sposób. Każdy wie, że niewinny kawałek drewna wpadł w ręce Gepetto podczas jednego dnia. Bohater Gepetto jako stolarz od razu wyczuwa coś niezwykłego w tym kawałku drewna. Czuje jakieś niezwykłe moce, które z niego się wydobywają i ma przeczucie, że nie jest to zwykły kawałek drewna, a coś znaczenie, znacznie poważniejszego.

Z tego powodu pewnego dnia pomyślał sobie, aby wystrugać z tego kawałka drewna, którego stał się posiadaczem, po prostu postać chłopca. Film Pinokio 2020 cda online. Aż pewnego razu, zupełnie niespodziewanie, owa postać chłopca, a więc ta drewniana figurka ożyła. Zaczęła ona się śmiać, mówić, skakać, biegać oraz wiele innych nadzwyczajnych rzeczy jak na figurkę w postaci chłopca z drewna.

Sama historia jest oczywiście wszystkim, ale pomimo to jest wciąż bardzo emocjonalna dla odbiorców. Reżyser tego filmu, a więc Matteo Garrone zauważył w tej historii jeszcze potencjał, którego nie wykorzystali inni. Postanowił raz jeszcze przedstawić tę historię, jednak tym razem zrobił on to po swojemu. W zupełnie innym świetle, aniżeli znaliśmy tę historię dotychczas. Z tego względu film wzbudza naprawdę spore emocje wśród widzów na całym świecie, również i w Polsce. Polacy niestety musieli czekać na premierę dłużej, niż inne kraje na świecie, jednak już teraz Pinokio jest dostępny do obejrzenia online.

2020 Pinokio obsada aktorska i aktorzy w filmie

aktorzy

Główne role w filmie odgrywają:

 • Federico Ielapi, który gra jako Pinokio,
 • Roberto Benigni, który w filmie odgrywa postać Geppetto,
 • Rocco Papaleo jako Kot,
 • Massimo Ceccherini, który gra jako Lis,
 • Marine Vacth, która występuje jako Błękitna Wróżka.

Oprócz nich w filmie występują również

 • Gigi Proietti, występujący w filmie jako Ogniojad.
 • Alida Baldari Calabria, która przybiera postać jako Mała Błękitna Wróżka,
 • Alessio Di Domenicantonio, w filmie jako Knot,
 • Maria Pia Timo, w omawianym filmie występująca jako Ślimak.

Jak na film tego gatunku to obsada aktorska jest dosyć interesująca. oczywiście na swój sposób. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak obejrzenie filmu online w pełnej okazałości. Film do obejrzenia Pinokio online zalukaj 2020, a następnie nawet i ocenienie wszystkich postaci. Możecie porównywać je z postaciami z poprzednich odsłon Pinokia. Potem nawet pobawić się w wystawianie ocen, a następnie porównanie filmów z różnych epok. A co najważniejsze o tej samej tematyce. Brzmi świetnie, prawda?

Pinokio zwiastun film 2020 trailer pl

Już teraz na popularnej platformie YouTube znajdziemy trailer Pinokio do obejrzenia. Całość trwa około 2 minut i prezentuje się całkiem przyzwoicie. Specjalnie dla Was cały zwiastun Pinokio pl 2020 znajdziecie poniżej.

Zwiastun wydaję się naprawdę emocjonujący. Przypomina nam od razu szkolne czasy i fascynację tego typu opowieściami prawda?

Pinokio film 2020 ciekawostki

Jako, że jak w każdym filmie znajdziemy jakieś ciekawostki, które jego dotyczą, tak i w tym przypadku jest kilka takich niuansów. Najciekawsze i najbardziej warto umieszczenia w tym wpisie z całą pewnością są m.in.:

 1. Premiera w Polsce nastąpiła kilka miesięcy później niż na świecie.
 2. Same zdjęcia, które zrobiono do filmu trwały w czasie od 18 marca do 8 czerwca 2019 roku.
 3. Jako bohater w roli Gepetta na początku miał wystąpić zupełnie kto inny. Mianowicie to Toni Servillo był brany pod uwagę podczas obsady tej roli.

I jak, zdawaliście sobie sprawę z tych wszystkich ciekawostek, które dotyczą filmu Pinokio? Sam film można obejrzeć online na popularnej platformie Kinomaniak. Oglądaj Pinokio film 2020 online VOD zalukaj, a następnie możecie podzielić się opinią na jego temat w komentarzach poniżej.

Pinokio oceny krytyków

oceny pinokio

Tego typu produkcję oczywiście nie obejdą się bez szerokiej skali komentarzy. Zazwyczaj przy tego typu filmach ludzie oceniający film skupiają się na zupełnie innych kryteriach oraz szczegółach. Sami jesteśmy ciekawi na jakich aspektach filmu Wy jako widzowie się najbardziej skupiliście.

W ocenie krytyków filmowych sam film nie wypadł źle. Wydaje się, że ocena 6 jest dosyć miarodajna, gdy założymy, że oceniamy w skali do 10. Oczywiście nie będziemy tutaj podważać ocen krytyków bądź innych osób, ale jeżeli Wy się w jakikolwiek sposób nie zgadzacie z taką oceną to dajcie znać w komentarzach na dole wpisu. Film Pinokio online 2020 lektor pl do obejrzenia w sieci, a następnie możecie wyrazić swoją opinię. Naszym zdaniem film wypadł przyzwoicie, ale od oceny liczbowej na ten moment niestety albo i stety się powstrzymamy.

Film Pinokio oceny widzów i publiczności 2020

film podsumowanie

Co do ocen publiczności oraz widzów odnoszących się do filmu Pinokio to przyjmiemy dosyć neutralną opinię. Napiszemy wprost tylko i wyłącznie to, co znaleźliśmy w sieci oraz usłyszeliśmy od innych osób. Zarówno starszym jak i młodszym widzom film raczej przypadł do gustu. Ustosunkowało się do niego tak naprawdę spore grono fanów całej serii Pinokia, w sensie wszystkich filmów, które na tej podstawie wyszły, ale i nie tylko.

Również i osoby, które do tej pory nie widziały innych filmów Pinokia ustosunkowały się do tej produkcji. Całość jest oceniana zgoła raczej zupełnie pozytywnie i większość widzów oraz fanów z chęcią oraz przyjemnością poleciłaby tę produkcję swoim bliskim oraz znajomym. Po prostu poleciłaby film Pinokio online 2020 innym osobom.

Jeżeli jeszcze nie oglądaliście filmu na własne oczy, to warto już teraz wziąć się na obejrzenie tej hitowej i coraz bardziej popularnej produkcji. Całość znajdziecie na początku tego wpisu, gdzie już teraz Pinokio film online jest do znalezienia w jednej z najbardziej popularnych wyszukiwarek filmów online.

Pinokio podsumowanie

Na koniec przypomnimy raz jeszcze, że premierę filmu w Polsce zaplanowano na zupełnie inny termin, niż we Włoszech. Mianowicie we Włoszech film zaplanowano na dnia 25 grudnia 2019 roku. Natomiast kiedy premiera Pinokio w Polsce? Otóż w Polsce film ukazał się dnia 8 maja 2020 roku, a już teraz jest do obejrzenia online.

Oprócz tego warto jeszcze powiedzieć kilka słów o piosenkach w filmie oraz o tym co jest równie ważne jak fabuła itd. w filmie. Mianowicie oprawa muzyczna gra w tego typu produkcjach ogromną rolę. Podobnie jest i w tym przypadku, gdzie muzyka jak i piosenki w filmie muszą tworzyć po prostu jedną całość z tym, co obecnie się prezentuje na ekranach, a my jako widzowie to odbieramy.

To jest właśnie ten przekaz, który w znaczącym stopniu wpływa na odbiór całej produkcji, a to niesie za sobą takie konsekwencje, że również wpływa i na ocenę nie tylko filmie jako całości, ale również i poszczególnych aktorów i innych postaci występujących w filmie.

Oglądaj film online

Sporo osób obejrzało już seans i wyraża swoje zadowolenie z tej produkcji. W porównaniu do zeszłych filmów o Pinokio można zaobserwować spory progres. Tutaj warto jeszcze dodać, że w 2021 roku pojawiły się równie nowe filmy jak chociażby cały film Szybcy i wściekli 9, o którym można poczytać na naszym blogu. Teraz jednak zachęcamy Was do zapoznania się z filmem Pinokio 2020! Miłego seansu!

JUŻ TERAZ OGLĄDAJ FILM ONLINE

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *