Dom z papieru 4 online OGLĄDAJ serial 2020

Dom z papieru to serial w produkcji hiszpańskiej, emitowany od 2017 roku. Całość opiera się na przebiegłych oraz sprytnych napadach na różnego rodzaju instytucje finansowe. W jednym z sezonów ośmioro zamaskowanych przestępców postanawia napaść na hiszpańską mennicę narodową. Brzmi spektakularnie? Oczywiście, ale za pomocą obrazu i wideo cała akcja została przedstawiona wręcz mistrzowsko. Musisz to zobaczyć! Serial Dom z Papieru obejrzycie już teraz online wraz z najnowszym sezonem nr 4.

Gdzie obejrzeć cały serial Dom z papieru online wraz z sezonem nr 4?

Serial Dom z papieru sezon 4 online swoją premierę miał 3 kwietnia, a do znalezienia jest już teraz online na popularnej platformie VODstrefa! Aby odnaleźć serial wystarczy założenie w pełni darmowego konta!

Kliknij w poniższy banner, aby przejść do serialu!

oglądaj online serial Dom z Papieru 4

Dom z papieru 4 zwiastun pl serialu

Serial doczekał się oczywiście oficjalnego zwiastuna. Zwiastun Dom z papieru 4 online zaprezentowany został na platformie Youtube dnia 5 marca 2020 roku, a więc niecały miesiąc przed oficjalną premierą całego sezonu. W dniu premiery sezonu 4, polska wersja zwiastuna osiągnęła niebagatelne liczby opiewające na ilość prawie 700 000 wyświetleń, a także 19 tys. łapek w górę oraz tylko 193 łapek w dół. Wydaje nam się, że te statystyki mówią same za siebie. A teraz spójrzcie na zwiastun Domu z papieru 4 za darmo jeśli jeszcze go nie widzieliście, a na pewno jesteście ciekawi co się wydarzy.

Jak widać Dom z papieru 4 trailer jest bardzo ciekawy i wprowadza nas w stan wielkiego oczekiwania na premierę całego najnowszego sezonu. Jakie macie teorie na temat serialu?

Dom z papieru 4 recenzja

Serial nadawany w TV oraz internecie już od samego początku zyskał duże uznanie widzów na całym świecie. Nie ma co ukrywać, że producenci serialu poruszyli bardzo ciekawy wątek, na który było niewątpliwie duże zapotrzebowanie rynku. Sezon 4 Domu z papieru jest niewątpliwie bardzo udaną kontynuacją całej projekcji i trzyma bardzo wysoki poziom. Najzagorzalsi fani oczekiwali 4-tego sezonu już bardzo długo, a naszym zdaniem mieli czego oczekiwać. Z całą pewnością po jego obejrzeniu już mają chrapkę na kolejne produkcje tego świetnego serialu.

recenzja filmu Dom z papieru 4

Serial Dom z papieru nieprzypadkowo został nagrodzony statuetką Emmy. Jest to bardzo prestiżowa nagroda i trzeba na nią sobie naprawdę zasłużyć. Napad stulecia na hiszpańską mennicę zaprezentowany w jednym z sezonów jest naprawdę ukazany jako prawdziwe arcydzieło. Osobiście uważamy, że każdy powinien obejrzeć przebieg tej bardzo przebiegle zaplanowanej akcji. Pełna recenzja filmu powinna ukazać się prawdopodobnie również na filmweb.

Nasza opinia oraz niejako recenzja Domu z papieru 4 może tylko i wyłącznie przybierać jasne oraz pozytywne barwy. Oczywiście aby nie psuć seansu wszystkim widzom to nie opiszemy dokładnie całego przebiegu tego napadu jak i całego serialu, ponieważ jednym słowem nie chcemy psuć wam tego niesamowitego spektaklu.

Dom z papieru 4 premiera

Jak już wspominaliśmy powyżej sam serial zadebiutował w roku 2017. Pierwszy sezon osiągnął ogromną popularność i z tego względu producenci postanowili kontynuować tę serię i stworzyli kolejno sezon nr 2 oraz sezon nr 3.

Premiera Dom z papieru 4 i tytuły odcinków były znane już jakiś czas temu. Pierwszy z odcinków nowego sezonu brzmi “Game Over”. Brzmi ciekawie, prawda? Premiera Dom z papieru 4 data to 03.04.2020.

Kiedy premiera nowych odcinków Dom z papieru 4?

Co do najnowszego sezonu nr 4 Domu z papieru to jego premiera w Polsce odbyła się dnia 03.04.2020 i była bardzo długo oczekiwana przez wszystkich. Niestety w dobie pandemii koronawirusa serial ten wydaję się idealną opcją na umilenie czasu, a jego premiera zgrała się wręcz idealnie z otaczającą nas rzeczywistością.

Wszyscy już od dłuższego czasu zadawali sobie pytanie kiedy nowa odcinki serialu Dom z papieru 4 sezon. Także teraz już wszystko stało się jasne. Warto wspomnieć, że dnia 3 kwietnia 2020 zostaną opublikowane od razu wszystkie odcinki najnowszego sezonu.

Dom z papieru 4 obsada aktorska

obsada aktorska domu

Serial już od początku mógł pochwalić się ciekawą obsadą aktorską. Po premierze pierwszego sezonu oraz następnych części tego świetnego serialu można stwierdzić, że widzowie bardzo pozytywnie odebrali aktorów grających w tej produkcji. Mało tego, oglądacze przywiązali się do aktorów tak bardzo, że tak naprawdę trudno sobie wyobrazić innych aktorów. Kolejna część serialu z jakimikolwiek innymi aktorami bądź bez którejś z jednostki tej całej układanki byłaby zupełnie inna.

Główne role, jakie zostały zagrane w filmie to:

 • Úrsula Corberó, jako Tokio,
 • Álvaro Morte, jako Profesor,
 • Paco Tous, jako Moskwa,
 • Alba Flores, jako Nairobi,
 • Miguel Herrán, jako Río.

Ponadto w filmie pozostałe role zagrali:

 • Pedro Alonso, jako Berlin,
 • Enrique Arce, jako Arturo Román,
 • María Pedraza, jako Alison Parker,
 • Itziar Ituño, jako Raquel Murillo / Lizbona.

Możemy już teraz powiedzieć sobie jasno, że bez tej obsady byłoby znacznie ciężej producentom o sukces tego serialu. Idealnie dobrana obsada to jeden z kluczy tego serialu oraz jeden z podstawowych fundamentów, dzięki którym uzyskał on tak wysokie oceny oraz noty wśród widzów oraz krytyków na całym świecie.

Dom z papieru 4 piosenki

Serial oprócz wyśmienitych oraz utalentowanych aktorów może pochwalić się również świetnie dobraną muzyką. Nie od dziś wiadomo, że muzyka oraz cała oprawa muzyczna odgrywa bardzo istotną rolę w każdej produkcji filmowej. Jak było w tym przypadku? Bardzo dobrze, muzyka to naprawdę spory atut tego serialu. Idealnie komponuje się z tym co aktualnie widzimy na ekranie i potrafi wzbudzać w nas dodatkowe emocje.

O tym jak można zepsuć film bądź serial z powodu złej oprawy muzycznej mogliśmy się już przekonać na doświadczeniach związanych z polskimi produkcjami. Tutaj warto zaznaczyć, że nic takiego nie miało miejsca, a muzyka jak i wszystko z nią związane stoi na naprawdę bardzo wysoki, światowym poziomie. Więcej o piosenkach z filmu będzie wiadomo prawdopodobnie po premierze Dom z papieru 4 online oglądaj już teraz, a dokładne informacje powinniśmy znaleźć na wikipedii bądź wykopie.

Opinia krytyków serialu Dom z papieru 4

Opinie krytyków Dom z papieru 4

Zapewne każdy z nas zdaje sobie sprawę z roli krytyka filmowego. Musi on niejako szukać minusów w każdej produkcji i wyciągać je na światło dzienne, ukazując je po prostu przeciętnym oglądaczom. Oczywiście niejednokrotnie krytyk filmowy doceni różnego rodzaju dzieło, ale zazwyczaj musi być ono wybitne oraz poparte wieloma argumentami, które krytyk potrafi wynieść z niemal każdego dzieła. Dom z papieru 4 Netflix obejrzymy nie tylko tam, ale również online. Jak opinia krytyków ma się do dzieła jakim jest Dom z papieru sezon 4?

Wg krytyków sezon nr 4 Domu z papieru online jest całkiem dobrą produkcją. Co więcej zbiera on o wiele pozytywniejsze recenzje oraz opinie w porównaniu z sezonem nr 3. Sporo mówi się o tym, że serial wraz premierą sezonu nr 4 powrócił niejako na swoje pierwotne, właściwe tory. Jednym słowem sezon nr 4 jest o wiele lepszy od sezonu nr 3. Nie ma co ukrywać, że jest to bardzo dobry prognostyk dla wszystkich widzów oczekujących kontynuacji tego serialu.

Dom z papieru 4 oceny publiczności

Opinie krytyków filmowych mamy już za sobą, a więc teraz możemy przyjrzeć się ocenom publiczności, a więc tych, do których przede wszystkim kierowana jest każda produkcja filmowa. Jak Dom z papieru 4 online wypadł w opinii widzów?

Podobnie jak w przypadku opinii krytyków, widzowie ocenili 4 sezon serialu bardzo pozytywnie. Oni również zauważyli przejście na właściwą drogę całego serialu. Zastanawiacie się gdzie obejrzeć Dom z papieru 4 free online? Obejrzycie go powyżej bądź na Netflix, niestety serialu Dom z papieru nie ma HBO GO.

Oprócz tego bardzo pozytywnie odebrani zostali występujące postacie. Wszyscy nowi aktorzy w najnowszym sezonie Domu z papieru 4 online oglądaj już teraz są naprawdę dobrzy. Nowe postacie ożywiły niejako całą akcję i dodały kolejnego smaczku całej produkcji. Nowe postacie to również ruch w kierunku przyszłości, ponieważ otwierają one nowe możliwości dla reżyserów oraz producentów tego serialu. Bohaterowie w tym serialu są kluczowi, o czym z całą pewnością doskonale wszyscy zdają sobie sprawę.

Dom z papieru 4 ciekawostki

ciekawostki z serialu
 • twórcą serialu jest Alex Pina,
 • Reżyserem serialu jest Jesus Colmenar,
 • Dom z papieru to najbardziej popularny oraz najczęściej oglądany serial jako nieanglojęzyczny na platformie Netflix,
 • za produkcję serialu odpowiada Vancouver Studio.

Na sam koniec jako ciekawostkę chcielibyśmy poruszyć kwestię kiedy premiera sezonu numer 5 Domu z papieru oraz czy aby na pewno będzie kontynuacja tej serii, ale niestety na dzień publikacji tego wpisu nie odnaleźliśmy żadnych informacji na ten temat.

Dom z papieru ile odcinków

W kwestii całego serialu Dom z papieru 4 oglądaj online już teraz, pada zazwyczaj pytanie o ilość odcinków. Chodzi o ilość w całej serii bądź jednorazowo w każdym sezonie. Jest to ciekawy aspekt dla wszystkich fanów tej produkcji oraz osób oglądających Netflixa. A więc ile odcinków posiada czwarty sezon Domu z papieru?

Producenci wraz z premierą czwartego sezonu wypuścili na światło dzienne 8 odcinków serialu. Wg was jest to dużo czy stanowczo za mało? Liczymy na wasze opinie oraz komentarze poniżej.

Co ciekawe, pierwszy sezon Domu z papieru liczył 13 odcinków. Drugi sezon Domu z papieru opiewał w 9 odcinków. Natomiast trzeci sezon domu z papieru liczył 8 odcinków, a więc tyle ile obecnie ma również najnowszy sezon.

JUŻ TERAZ OGLĄDAJ FILM ONLINE

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *