Ciche miejsce 2 film OGLĄDAJ online 2020

Ciche miejsce 2 horror to produkcja, w której za scenariusz oraz reżyserię odpowiada John Krasinski. Amerykański film z gatunku horroru oraz Sci-Fi, na który już teraz wszyscy czekają. Światowa premiera zaplanowana jest na 18 marca 2020 roku, natomiast w Polsce film ma trafić do kin już 20 marca 2020 roku. Po bardzo dobrych recenzjach i opiniach pierwszej części tego filmu, postanowiono wziąć się produkcję drugiej części. W jakim kierunku pójdzie seria? To jest pytanie, na które już teraz próbują odpowiedzieć sobie najwięksi miłośnicy filmowi.

Gdzie obejrzeć cały film Ciche miejsce 2 online?

Film możecie również znaleźć w pełni, na darmowym portalu VODstrefa. W sieci jest dostępny do obejrzenia online po założeniu zupełnie darmowego konta.

Kliknij w poniższy banner, aby przejść do filmu!

oglądaj online film Ciche miejsce 2

Ciche miejsce 2 zwiastun filmu

Już na początku tego roku film doczekał się publikacji zwiastuna, który zapoczątkował oczekiwania względem tego dzieła. Trailer trwa około 2 minut i 25 sekund oraz przez cały czas trzyma w napięciu, dzięki czemu mamy co do niego takie wysokie oczekiwania. Czy aby na pewno uargumentowane? Część pierwsza filmu była naprawdę świetnym kinem, a John Krasinski pokazał swój kunszt w najwyższej okazałości.

Zwiastun wraz z polskimi napisami możecie obejrzeć poniżej.

Ciche miejsce 2 kiedy premiera

Premiera filmu w Polsce ma miejsce 20 marca 2020 roku, natomiast na świecie premiera filmu ma miejsce 18 marca 2020 roku, a więc dwa dni wcześniej.

Premiera filmu jest mocno wyczekiwana przez szerokie grono odbiorców. Szczególnie czekają na niego osoby, które już miały styczność z pierwszą częścią tej produkcji. Pierwsza część okazała się prawdziwym hitem wśród odbiorców zarówno w Polsce jak i na świecie. Czy również i tym razem możemy spodziewać się podobnego odbioru?

Ciche miejsce 2 obsada aktorska

Obsada filmu tak jak i w pierwszej części zapowiada się bardzo ciekawie. W filmie zagrają m.in.:

 • Cillian Murphy,
 • Emily Blunt, jako Evelyn Abbott,
 • Noah Jupe, jako Marcus Abbott,
 • Millicent Simmonds, jako Regan Abbott,
 • Djimon Hounsou.

Oprócz nich w filmie zobaczymy jeszcze:

 • Wayne Duvall, jako Roger,
 • Ashley Dyke,
 • Lauren-Ashley Cristiano.

Ciche miejsce 2 recenzja

Jako, że pierwsza część filmu okazała się naprawdę wielkim hitem u nas w Polsce, jak i również za granicą, praktycznie na całym świecie, to wiele osób już teraz zaciera sobie ręce na samą myśl o kolejnej części tego widowiska.

Recenzja zapewne pojawi się tuż po premierze filmu. My oczywiście zachęcamy Was widzów do obejrzenia filmu osobiście, to na pewno pozwoli Wam lepiej ocenić ten film, nie sugerując się jakimikolwiek recenzjami przed jego obejrzeniem.

Ciche miejsce 2 piosenki

ciche miejsce 2 piosenki z filmu soundtrack

Soundtrack w pierwszej części przyjęty został bardzo pozytywnie. Nie inaczej zapowiada się oprawa muzyczna w drugiej odsłonie hitowego filmu. Co dokładnie słyszeliśmy w pierwszej części filmu? Oto lista kilku wybranych utworów pochodzących z filmu Ciche miejsce, które mogliście usłyszeć w pierwszej części tego obrazu:

 1. Neil Young – Harvest Moon
 2. Marco Beltrami – Old Man
 3. It Hears You
 4. A Quiet Family
 5. Children of the Corn
 6. i wiele innych.

Ciche miejsce 2 opinia krytyków

Po sukcesie pierwszej części filmu zapowiedzi drugiej odsłony są bardzo huczne. Podobnie podchodzą do tego aspektu profesjonalni krytycy. Film w swoich zapowiedziach nie zbiera żadnych negatywnych opinii, co sprawia, że jest na czele listy, która zawiera najbardziej oczekiwane nadchodzące filmy w roku 2020.

Czekając na opinie krytyków, zalecamy obejrzenie filmu osobiście. Im mniej recenzji przeczytamy oraz im mniej opinii przed obejrzeniem filmu usłyszymy, tym z reguły nasze zdanie dotyczące danego filmu jest bardziej obiektywne. Często zdarza się tak, że opinie innych ludzi oraz przeczytane recenzje, potrafią negatywnie wpłynąć na nasz odbiór danego spektaklu. Tak więc oczekujcie i oglądajcie osobiście, a następnie podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Ciche miejsce 2 fabuła

obrazek cały film ciche miejsce 2

Cały film dzieje się w głównej mierze wokół wydarzeń, które miały miejsce w następstwie sytuacji, która odbyła się w domu Abbottów. Intruzy występujące w filmie reagują na hałas, dlatego w głównej mierze wywołane są przez hałas. Rodzina Abbottów w końcu odnajduje się w tej niecodziennej sytuacji, w której muszą sobie radzić z ogromnym problemem. Zapewne interesują was dalsze losy akcji w filmie, dlatego warto obejrzeć cały seans.

JUŻ TERAZ OGLĄDAJ FILM ONLINE

One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *