365 dni film OGLĄDAJ online 2020

film 365 dni

Premiera filmu “365 dni” miała miejsce 7 lutego. To Polska produkcja z gatunku erotyki. Film powstał na podstawie bestseller’owej książki Blanki Lipińskiej. Już teraz oglądaj film 365 dni online!

Gdzie obejrzeć film 365 dni online

Cały film 365 dni znajduje się poniżej. Film znajdziemy również w całej okazałości na popularnej wyszukiwarce VODstrefa. Do znalezienia filmu wystarczy założenie darmowego konta.

Kliknij w poniższy banner aby przejść do filmu!

oglądaj online film 365 dni

365 dni premiera

Jak już wspominaliśmy wyżej, premiera filmu w Polsce i na świecie miała miejsce 7 lutego. Film budził sporo kontrowersji jeszcze przed jego oficjalną premierą. Głównym powodem był drażliwy temat poruszony w filmie. Powstał on na podstawie książki 365 dni, której autorką jest Blanka Lipińska. Ze względu na otoczkę całego filmu, był on oczekiwaną produkcją przez wielu zafascynowanych widzów tego właśnie gatunku filmowego.

Premiera filmu 365 dni była bardzo wyczekiwana przez polskie grono miłośników filmowych. Sam film jeszcze przed premierą budził optymizm wśród wielu widzów, a zwiastuny ukazywały jego mocne strony. Na gali okraszonej premierą pojawili się znani goście, którzy z wielkim optymizmem podchodzili do tej produkcji. Komentarze zarówno przed premierą jak i po premierze budziły ciekawość wśród postronnych widzów i przyczyniły się wzrostu zainteresowania tą produkcją. Ostatecznie premiera okazała się dobrą promocją filmu i została bardzo dobrze przyjęta przez otoczenie zajmujące się tym filmem.

365 dni film zwiastun

Film przed premierą doczekał się 2 zwiastunów, których niecierpliwie oczekiwali widzowie. Wg wielu opinii zwiastuny okazały się dobrą promocja filmu i wyszły zdecydowanie na plus. Nasze zdanie na temat zwiastunów jest podobne i rzeczywiście okazały się jego mocnym atutem. Z jednej strony są intrygujące oraz ciekawe, a z drugiej nie oddają kompletnej fabuły filmu oraz jego przebiegu. Sprawia to, że po obejrzeniu zwiastuna chcemy od razu zobaczyć więcej i więcej…, a nie jak ma to w przypadku niektórych filmów. Na przykład często zdarza się tak, że po obejrzeniu zwiastuna wiemy już praktycznie wszystko o danym filmie i nie ma po co go oglądać, bo wszystko co najciekawsze zostało zawarte w filmie.

W tym przypadku sytuacja nie jest tak oczywista. Po obejrzeniu zwiastunów mamy wciąż odrobinę niepewności oraz nieznajomości całej otoczki dotyczącej danego filmu, co w konsekwencji sprawia, że z wielkim oczekiwaniem czekamy na dana produkcję.

365 dni obsada aktorska

Główne role w filmie odgrywają:

 • Magdalena Lamparska, Polka, która odgrywa postać Olgi,
 • Michele Morrone, Włoch, który w filmie odgrywa postać Don Massimo Torricelli.

Oprócz nich w filmie występują również

 • Otar Saralidze, Gruzin, występujący jako Domenico,
 • Anna-Maria Sieklucka, Polka, która odgrywa rolę Lauri Biel,
 • Bronisław Wrocławski, Polak, który wciela się w postać Mario.

Najnowsze filmy 365 dni robią ogromne wrażenie na widzach. Obsada aktorska na pewno ma na to wpływ. Warto przyjrzeć się grze osób występujących w filmie, ponieważ naprawdę jest na najwyższym poziomie.

365 dni recenzja

Film 365 dni z marszu porównywano do amerykańskiego filmu “Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Nie jest to oczywiście przypadkiem, bo gatunek filmu jest zbliżony. Ponadto oba filmy swoją premierę zaliczyły w podobnym czasie roku kalendarzowego, a więc okolice walentynek. Film 50 twarzy Greya w Polsce odebrano nad wyraz bardzo pozytywnie. Zachwyty nad nim trwały bardzo długo, a Polscy odbiorcy bardzo chętnie otworzyli się na tego typu tematykę filmów, a także książek. Poskutkowało to tym, że producenci filmowi zauważyli potencjał wśród tego typu filmów na polskim rynku.

Na przykład taka sytuacja doprowadziła do tego, że niejako na siłę starano się stworzyć film oparty na erotyce. W głównej mierze jest on zbyt sztuczny i nie pokazuje prawdziwej więzi pomiędzy dwoma osobami. Według opinii sporej liczby osób, film pokazuje główne różnice występujące w seksie, pomiędzy społecznością polską oraz włoską. Jak wiemy, główna bohaterka pochodzi z Polski i jest niejako ukazana jako cichutka istota. Natomiast głównym bohaterem jest Włoch, który jest prawdziwym mężczyzną i odzwierciedleniem seksu.

Tak ukazany obraz w filmie różnie odebrano wśród krytyków filmowych. Można by rzec, że jest to główny czynnik determinujący nie zbyt dobre opinie wśród znawców filmowych. Film oczywiście może wydawać się interesujący, a sama jego fabuła trzyma w napięciu do samego końca. Według opinii osób, które osobiście wybrały się na seans, film nie jest najgorszą opcją na wolny wieczór, jednak należy do niego podchodzić z dystansem i mieć na uwadze to, że jest to Polska produkcja. Co oczywiście w niczym nie ujmuje oraz nie zważa drastycznie na ocenę filmu.

365 dni piosenki z filmu

muzyka z filmu 365 dni

Repertuar pod względem muzyki przypadł do gustu wielu odbiorcom. Z tego względu możecie zapoznać się z listą utworów, które zostały wykorzystane w filmie. Filmy 365 dni mają naprawdę świetną muzykę.

 1. Hard For MeMichele Morrone • Dark Room. 2:57.
 2. I Am the FireGhost Monroe • Shadow. 4:29.
 3. The HuntedThe Rigs • World on Fire. 2:53.
 4. Dark RoomMichele Morrone • Dark Room. 3:04.
 5. You Made a MonsterNick Kingsley, Hannah Hart. 2:58.
 6. YouAlex Condliffe, Lamb Hands. 3:18.
 7. Watch Me BurnMichele Morrone • Watch Me Burn. …
 8. Kiss MeMalo • Who Am I.
 9. i wiele innych…

Oprócz wyżej wyżej wspomnianych utworów w filmie wykorzystano również piosenki innych wykonawców. Na przykład jedną z nich jest znana od wielu lat Polsce kompozycja autorstwa Fly Project, o tytule Toca Toca. W wyniku tego tak dobrany repertuar muzyczny w odpowiednim stylu podkreślił sceny z filmu. Nie inaczej było przez cały film, a zawartą w nim muzykę odebrano w większości pozytywnie. Z jednej strony wiele osób wciąż się zastanawia, czym kierowali się twórcy dobierając muzykę do tego filmu. Natomiast z drugiej strony muzyka w filmie została odpowiednio dobrana. Jak widać znajdą się zarówno krytycy jak i fani, jednej bądź drugiej metody. W wyniku tego możemy jednak zaobserwować pewien kompromis, który raczej nie wyszedł na złe twórcom filmu, prawda?

365 dni opinie krytyków

Już kilka dni po premierze filmu, sporo krytyków filmowych podjęło się oceny filmu reżyserii Barbary Białowąs. Krytycy nie szczędzili w słowach oceniając ten film. Wielu z nich po prostu nie zostawiło suchej nitki na tym projekcie. W skali 10-cio stopniowej, najczęściej otrzymał on od krytyków oceny pomiędzy 1-4. Natomiast średnia wszystkich ocen wystawionych przez krytyków wynosi około 2.

Nie ma co ukrywać, film “365 dni” w porównaniu do pozostałych filmów z tej kategorii, ta produkcja nie wyróżnia się niczym przełomowym. Dodatkowo krytycy zarzucają oraz podkreślają złe podejście Polaków w stosunku do seksu. Krytycy doceniają obsadę filmu oraz same lokalizacje dobrane, gdzie nagrywano film, jednak zarzucają niepełne wykorzystanie ich potencjału. Być może trochę prawdy w tym jest, bo zawsze jest co poprawić. Ponadto głównym bohaterom zarzuca się brak typowej chemii, która powinna się pojawić z tego typu filmach.

365 dni oceny publiczności

oceny publicznosci filmu 365 dni

Prawie 3/4 osób, które zobaczyły film tuż po premierze, oceniły go pozytywnie. Podobno film spełnił oczekiwania polskiej publiczności i warto poświęcić na niego swój czas. Głównie wśród pozytywów, oglądający wymieniają ciekawą fabułę, która do samego końca trzyma w napięciu. Jeżeli chodzi o niedoskonałości występujące we filmie, to najpoważniejsze zarzuty spadają na reżyserie, która podobno mocno odbiega od ideału. Suma sumarum film nie okazał się tak przewidywalny, na jaki może wyglądać. W wyniku tego film odebrano naprawdę nieźle, a widzowie są w pełni usatysfakcjonowani tą produkcją.

Film “365 dni” przez sporą część osób jest bezpośrednio porównywany do filmu “Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Wg niektórych produkcja Polska jest zdecydowanie lepsza.

Pomimo wielu opinii, tych dobrych oraz tych złych, polecamy samemu obejrzeć tę produkcję. W wyniku tego będzie w stanie wyrobić sobie własną, osobistą opinię na jego temat.

365 dni film na podstawie książki

Książka, której autorką jest Blanka Lipińska sama w sobie okazała się bardzo kontrowersyjna. Z tego względu film oparty na podstawie tej książki był bardzo oczekiwaną produkcją. Główne pytanie przed premierą filmu dotyczyło tego, czy będzie on w pełni odzwierciedleniem książki, czy jednak będzie zachowany tylko w pewnych ramach, które ostatecznie mogą być bardzo naciągane. Ostateczną odpowiedź o tym, jak bardzo film stał się książką powinniśmy wyciągnąć indywidualnie, po obejrzeniu spektaklu, ponieważ jest to osobista kwestia. Z tego względu nie powinniśmy opierać się wyłącznie na opinii innych osób.

Już teraz przejdź do filmu!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *